Odnowienie wierności przy krzyżu misyjnym

Zakończeniem pięknego i bogatego w treść czasu Misji Świętych było najpierw nabożeństwo dopołudniowe podczas, którego oddaliśmy całą wspólnotę parafialną i każdego z nas osobiście, Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

więcej

Misyjne Święto Rodziny

Dzisiejszy dzień Misji Świętych miał charakter Rodzinnego Święta. Podczas nabożeństw dziękowaliśmy Bogu za dar rodziny, w której przyszliśmy na świat, w której wzrastaliśmy i żyjemy obecnie.

więcej

Trwamy w klimacie parafialnych Misji Świętych

Wczoraj - niedzielną liturgią rozpoczęliśmy w naszej parafii Misje święte, które treściwie i dynamicznie prowadzi ks. Henryk Bonkowski SDB z Czerwińska. Czas Misji jest okazją do  głębszego odkrycia Bożej obecności w życiu każdego z nas i naszych rodzin.

więcej

Misje święte - odnowieniem i umocnieniem wiary!

W tym roku mija 10 lat od ostatnich parafialnych Misji Świętych. Ojciec Święty Jan Paweł II nazywa Misje Święte niezastąpionym środkiem okresowej i intensywnej odnowy życia chrześcijańskiego. W dniach od 17 do 22 września br. przeżyjemy je ponownie. Zachęcam do zapoznania się z ich programem i zaplanowania swoich zajęć tak, by każdeego dnia wziąć w nich udział. Poprowadzi je ks. Henryk Bonkowski SDB (salezjanin) delegat Inspektora ds. Stowarzyszenia Współpracowników Salezjańskich z Czerwińska.

więcej