Msze św.

Godziny odprawiania Mszy św.:

• niedziela – godz. 9:00, 11:30, 16:00
  • dni powszednie – godz. 17:00 (czas zimowy) oraz godz. 18:00 (czas letni)

I Czwartek Miesiąca

Nabożeństwo połączone z modlitwą o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego po Mszy św.

I Piątek Miesiąca

• W okresie letnim: godz. 17.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu (adoracja prywatna) zakończona nabożeństwem do Najświętszego Serca Jezusowego
  • W okresie zimowym: godz. 16.00 - wystawienie Najświętszego Sakramentu (adoracja prywatna) zakończona nabożeństwem do Najświętszego Serca Jezusowego

I Sobota Miesiąca

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św.

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w każdy III piątek Miesiąca pół godz. przed Mszą św.

Nabożeństwo Fatimskie

Od maja do października 13 dnia miesiąca - o godz. 20.00

Nabożeństwo majowe

Nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18.00

Nabożeństwo różańcowe

• w dni powszednie - o godz. 16.30
  • w niedziele - o godz. 15.00

I Czwartek Miesiąca

W każdy Pierwszy Czwartek Miesiąca podczas Mszy św. swoją modlitwą ogarniamy kapłanów i modlimy się o świętość ich życia. Pamiętamy również o przygotowujących się do kapłaństwa, szczególnie w naszym Płockim Seminarium Duchownym. Modlimy się o powołania do do służby w winnicy Pańskiej z naszej parafii.

I Piątek Miesiąca

W każdy I Piątek Miesiąca w godzinach popołudniowych odprawiane jest nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Uczestniczy w nim pewna stała grupa czcicieli Serca Jezusowego oraz osoby, które podejmują odprawianie I Piątków Miesiąca w określonej przez  nich intencji.

I Soboty Miesiąca

W każdą I sobotę miesiąca po Mszy św. popołudniowej odprawiane jest nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która zaprowadzi cię do Boga. (Matka Boża, 13 czerwiec 1917 r.)