W niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 dzieci klas IV, wobec ks. Proboszcza, rodziców, chrzestnych i zaproszonych gości w sposób uroczysty wyznały swoją wiarę i złożyły przyrzeczenia bycia wiernym Jezusowi w codziennym życiu.

Do uroczystego odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego przystąpiły następujące dzieci:

• Cieszewska Anita
  • Wojciechowski Mateusz
  • Zielonka Michał
  • Modlitwa za rodziców
    Panie Boże, dziękuję Ci za moich rodziców, za ich poświęcenie, bezwarunkową miłość do mnie i za ich troskę o moje codzienne potrzeby.
    Proszę Cię, abyś obdarzył ich dobrym zdrowiem i błogosławił ich pracy.
    Proszę Cię, naucz mnie okazywać im wdzięczność i spraw, bym nigdy ich nie zawiódł. Pomóż mi cierpliwie, z miłością i szacunkiem trwać przy nich w chwilach trudnych, w cierpieniu, chorobie i starości. A gdy przyjdzie godzina śmierci, przyjmij ich, Panie, do swego królestwa.