Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wieki Tydzień jak zwykle zgromadziła wielu wiernych. Na Mszy św. o godz. 9.00 i 11.30 odbyła się procesja z palmami przypominająca wiernym wydarzenie wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Później wierni w skupieniu wysłuchali opisu Męki Pańskiej odczytanej przez starszych ministrantów. Na zakończenie liturgii dzieciom z palmami w rękach została wykonana okolicznościowa fotografia.
W tygodniku "Idziemy" jej redaktor ks. H. Zieliński napisał że:
liturgia Wielkiego Tygodnia zwraca naszą uwagę na to, co bezwzględnie najważniejsze: na życie, cierpienie, śmierć i wieczność. Czyli na sprawy, na które we współczesnym świecie nie ma miejsca. Istnieją nawet wyspecjalizowane instytucje, dysponujące potężnymi środkami, które pracują nad tym, aby ludzie nie myśleli o sprawach ostatecznych, nie pytali o ostateczną prawdę i o sens życia. [...] Tylko Bóg ma słowa życia wiecznego.
Odkryjmy tę prawdę przez wierne i pełne uczestnictwo w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia, zwłaszcza Triduum Paschalnego, na które serdecznie zapraszam każdego dnia na godz. 18.00.